Erkekler için lazer epilasyon uygulama bölgeleri nerelerdir ?

lazer epilasyon yaptırmak isteyen erkekler bu yazıyı okumadan lazer epilasyon yaptırmasın !

Erkekler için lazer epilasyon uygulama bölgeleri nerelerdir..

kim olursanız olsun olun ister bay ister bayan… lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız bunu vücudunuzun istediğiniz bölgesine yaptıramazsınız. erkekler ve kadınlar için lazer epilasyon bölgeleri birbirinden farklıdır.

aşağıda erkekler için lazer epilasyon yapılacak bölgenin resmini veriyorum. lazer epilasyon yaptırmak isteyen bir erkekseniz ve epilasyon yaptıracaksanız resimdeki bölgelerin dışında kalan yerler için bu operasyona kalkışmayın, ciddi risklerle karşılaşmanıza neden olabilir.

tabi ki  siz genede bizim burada yazıp çizdiğimiz şeylere inanmak ve buradaki cümlelerden hareket etmek yerine bu iş de son derece deneyimli, konusunda uzman bir lazer epilasyon doktorlarına danışın.

lazer epilasyon yapacaksanız bu işi çok iyi araştırın, şakaya gelmeyen işlerin başında gelir çünkü… bir kere kendinize şu soruyu samimi olarak sorun: lazer epilasyon yaptırmak gerçekten benim için gerekli mi ? şayet bu soruya cevabınız “hayır” ise işin peşini bırakın ama cevabınız “evet” ise meseleyi ciddi olarak araştırmadan lazer epilasyon yaptırmayın.

Erkekler için lazer epilasyon uygulama bölgeleri:

# kulak
# ense
# omuz
# sırt
# tüm arka bölgesi
# kollar
# bel bölgesi
# baldır bölgesi
# kaş ortası
# üst yanak
# sakal boyun
# tam kol
# üst göğüs
# tam bacak
# göğüs ve karın bölgesi
# karın
# bacaklar
# ayka ve parmaklar