Ucuz ofis mobilyası nereden satın alınır

istanbul bir derya…istanbul’da bir ürün aramam ve bulamamak imkansızdır, çok net !

şöyle demek daha doğru aslında: istanbul’da ucuz fiyata ürün bulmakta mümkün, sağlam bir kazık yemekte 🙂

fırsatçıların kol gezdiği bir şehirde eşya satın alacaksanız önce internette satın alacağınız ürünü iyi bir araştırmanız gerekir. en ucuzu kaç para en pahalısı kaç para ? nerede satılır, nasıl gidilir, nakliyesi taşıması ayrıca ücrete tabi midir ?

satın alacağınız ürün ucuz bir şeyse araştırmaya, zaman harcamaya gerek yok; 5,10 liralık şeyin neyini araştıracaksınız ki ? ancak satın alacağınız ürünün fiyatı insan bütçesini sarsacak bir kimyaya sahipse o halde ilk önce google amcaya, sonrada eşinize dostunuza, sağa sola sormalısınız.

UCUZ OFİS MOBİLYASI LAZIM, NEREDE SATILIR ?

diyelim ki bir dükkan açtınız ya da evinizin bir köşesini çalışma odasına çevirmek istiyorsunuz. doğal olarak size ucuz yollu ofis mobilyası lazım ?

size lazım olan ürünle ilgili internette hiç bir araştırma yapmadan koşa koşa koçtaş vb gibi yerlerden ofis mobilyası satın almaya kalkarsanız çok fazla para ödemiş olursunuz. şu bir gerçek ki, kurumsal firmaların satmış olduğu ürünlerin aynısını çok ucuz fiyata bulmak mümkündür.

TOPKAPI SPOTÇULAR ÇARŞISINDA UCUZ MOBİLYA SATILIR MI ?

şunu baştan söyleyelim, istanbul’da ucuz ofis mobilyası satın alacaksanız yolunuz mutlaka topkapı spotçular, ikinci

elciler pazarına düşmek zorundadır. zira burada 40,50 tane dükkan istanbul genelinden topladıkları sıfır ya da 2.el ofis mobilyalarını satarak geçimlerini sağlamaktadırlar. ancak topkapı davutpaşada bulunan (ülker fabrikasının hemen yanında) topkapı spotçular çarşısının kendine göre bir raconu vardır; aslına bakarsanız buna racon denmez, düpedüz açıkgözlülük denir ya neyse… istanbul’un en uyanık ve kurnaz esnafının toplandığı bu yerden ihtiyacınıza uygun eşya satın alırken dikkat etmeli, bir kaç kere düşünmelisiniz. birinin 100 liraya sattığı ürünü üst katta yer alan başka bir dükkan 50 liraya satıyor olabilir. hatta biraz daha dolanırsanız aynı ürünü 25 liraya bile bulabilme şansınız var. yeter ki sabırlı olun, araştırmasını, iz sürmesini iyi bilin.

TOPKAPI TİM 1 TİM 2 İŞ MERKEZİNDE FİYATLAR NASIL ?

Temiz bir büro takımını 500 liraya satan esnaf bulabileceğiniz gibi, başka bir yerde aynı takımı 1500 liraya bulabileceğinizi söyledik. bu bakımdan sözü edilen yeri adam akıllı gezmeniz lazım. söz konusu yer bir kaç katlıdır, ilk katlara bakıp hemen pes etmeyin, orada çok izbe kalmış dükkanlar vardır. taa dip köşelerde, işte o dükkanları bulmanız lazım. iyice gezerseniz çok ucuza istediğiniz takımı satın alabilirsiniz.