Spot bahçe salıncakları nerede satılır ? ucuz fiyat…

bahçe salıncakları bir yönüyle huzuru ve rahatlığı anlatır. bahçe demek bahçe salıncağı demektir. bahçenize koyacağınız bir salıncak orada huzur dolu dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. hele hele istanbul gibi her yönüyle belalaşan bir şehirde yaşıyorsanız ve istanbul dışında bir yazlığınız varsa ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. (istanbul dışında bir yazlık diyorum zira istanbul içinde yaşayıp da bahçe sahibi olmak artık hayal)

evet her yönüyle belalaşan, belalı bir hal alan istanbul dedim, aynen böyle !

bu nedir abi ? nasıl bir rezalet ya !

ben yıllardır bu şehir yaşarım hiç bu kadar bunalmadım, yaşamak bana hiç bu kadar zor gelmedi, kalabalık beni hiç bu kadar rahatsız etmedi. işim gücüm olmasa sokağa adım atmak bile istemiyorum inanın. mahvettiler güzelim şehri yazık !..

betonlaşma ve kontrolsüz yabancı istilası sayesinde doğup büyüdüğüm ve çok da sevdiğim bu şehirden beni nefret eder hale getirdiler.

bu gidişat düzelir mi ? kesinlikle düzelmez ! ve şuna emin olun, giderek artan bir felaket bizi bekliyor.

Allah yardımcımız olsun (amin)

konumuz bu değil biliyorum ama yazayım istedim…

bahçe salıncaklarını ucuz fiyata satın almak istiyorsanız ve ikinci el takıntınız yoksa ikinci el eşya satan web sitelerine göz atabilirsiniz. inanın çok güzel ve çok az kullanılmış bir sürü ürün ucuz fiyata sizi bekliyor 🙂  hayır ben ikinci el ürün kullanmak istemem diyorsanız o zaman ucuz ürünlerin satıldığı spot mağazalara göz atmalısınız. spot mağazalar genelde sıfır ürünleri düşük fiyata satar ama her spot mağazası için aynı şeyi söylemek doğru değil.

insanlar spot mağazaların genelde beyaz eşya sattıklarını zanneder bu doğru ama spotçular ellerine geçirdikleri her ürünü satar. inşaat demiri bile buna dahildir 🙂

spot bahçe salıncağı satın almak en azından fiyat bilgisi kontrolü için istanbul’da bulunan spot eşya mağazalarını, pazarlarını, spot çarşıları gezmelisiniz. topkapı ve yenibosna spotçular çarşısı bunlardan bazılarıdır.

aşağıda ilginizi çekebilecek bahçe salıncağı modelleri bulunmaktadır.