İkinci el ucuz elbise dolabı fiyatları

öğrencilerin ve bekarları vazgeçilmesi ikinci el eşyalardır. ikinci el eşyaların başında ise elbise dolapları gelir. öğrenciler, bekarlar ve ha keza durumu iyi olmayan kişiler ikinci el eşyaları yoğun olarak kullanan kimselerdir. sadece adını saydığımız insanlar mı kullanır ikinci el eşyaları ? tabi ki değil ! durumu iyi olup da ikinci el eşya kullanan bir sürü insan var. şahsen bende ikinci el eşya alıp kullanmayı sevenlerdenim 🙂 öyle kaliteli ve öyle iyi ve hatta öyle pahalı eşyalar vardır ki bu piyasanın içinde hayretler içinde kalırsınız. mesela özel yapım bir yatak odasını karısıyla kavga eden bir adam çok ucuz bir fiyata hatta bedavaya bile verebilir; YETER Kİ EVDEN ÇIKSIN, YETER Kİ GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN KAYBOLSUN HESABI 🙂  adam ayrıldığı karısının eşyalarını görmek istemiyordur. aynı şey bir bayan içinde geçerli… beraber yaşadığı bir erkekle ayrılan bir bayan evinde bulunan bütün eşyaları elinden çıkartmak isteyebilir. bu eşyaların arasında bazen öyle değerli şeyler vardır ki yenisini satın almaya kalksanız bir araba fiyatı ödersiniz emin olun.

ikinci el elbise dolap fiyatları kaç liradan başlar ?

ikinci el elbise dolaplarının fiyatı tekli, üçlü, dörtlü olmak üzere birbirinden farklıdır. en ucuz elbise dolabı tek kapılı ve hiç bir çekmecesi bulunmayan dolaptır.

Yükseklik: 181cm
Genişlik: 45cm
Derinlik: 47cm

Gövde ve Raflar: 18 mm 1. sınıf suntalam.

Tüm ürünler amacına uygun ölçüler de üretilmiştir. Demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir.

TEKLİ DOLABIN İKİNCİ EL PİYASA FİYATI ORTALAMA OLARAK: 60 İLA 90 LİRA ARASINDA


iki kapılı dolapların fiyatı ise bir miktar daha pahalıdır. ikili dolap tekli dolaba oranla daha fazla eşya alır, daha büyüktür.

Ölçüleri : Genişlik : 80,6 cm – Yükseklik : 182,8 cm – Derinlik : 46,8 cm 1. Sınıf Ham madde İle Üretim : Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur.

İKİLİ DOLABIN İKİNCİ EL PİYASA FİYATI ORTALAMA OLARAK: 80 İLA 110 LİRA ARASINDA


üç kapılı elbise dolapları ise diğer iki grubun en pahalı olanıdır. üçlü dolabı tek kişi rahatça kullanabilir.

170 X 90 X 42
ÖLÇÜLER YÜKSEKLİK: 175 cm GENİŞLİK: 90 cm DERİNLİK: 44 cm RENK: BEYAZ SUNTA KALINLIĞI : 18 mm 

ÜÇLÜ DOLABIN İKİNCİ EL PİYASA FİYATI ORTALAMA OLARAK: 120 İLA 150 LİRA ARASINDA

 


birde fermuarlı bez elbise dolabı vardır ki bu dolabın ikinci eli pek tavsiye edilmez. bu türden dolaplar tek kullanımlık gibi bir şeydir. bir kere kurulup kullanıldıktan sonra hiç kimse bunu saklayıp bir yere koymaz. ve kimsede gidip 2.el bez elbise dolabı satın almaz (diye düşünüyorum)

PORTATİF KURULUMU ÇOK KOLAYDIR
PORTATİF FERMUARLIDIR
METAL BÖLÜMLERİ FIRIN BOYALIDIR

BOYUTLAR:
140CM YÜKSEKLİK
120 CM GENİŞLİK
50 CM ARKA ÖN EN

BEZ DOLABIN SIFIR PİYASA FİYATI ORTALAMA OLARAK: 40 İLA 50 LİRA ARASINDA

daha bir çok çeşit ve modelde elbise dolabı vardır. ama ucuz fiyata satın alınmak istenen elbise dolapları yukarıda sıralandığı gibi tekli, ikili ve üçlüdür.

satın alacağınız elbise dolabının dahada ucuz olmasını istiyorsanız “çekmecesiz” dolap satın almalısınız. çekmecesiz elbise dolabı çekmeceli dolapdan her zaman daha ucuza satılır. bir dolabın üzerinde ne kadar ayrıntı varsa (örnek olarak, çekmece, ayna, şık ayaklıklar) dolap o kadar pahalı fiyata satılır.