Otomatik cam temizleme robotu yorumları, nasıldır ?

otomatik robotla cam mı temizlenir bilmiyorum ama temizleniyormuş 🙂 bu alet, camın olduğu tüm yüzeylerde yorulmadan otomatik temizleme yapıyormuş. ayrıca fayans,mermer,parke yüzeylerde temizlik yapabilme özelliğine sahipmiş.

yükseklik korkusu olan ve riskli camların silinmesinden korkan insanları anlarımda normal bir camı bu tip bir alet yardımıyla uzaktan silmek bana saçma geldi.

çinli bir adama demişler ki, çok yakın bir zamanda “filan” diye bir makine çıkacak ve sizin tarlada 365 günde yaptığınınız işi 1 günde yapacak…çinli adam demişki, o zaman biz geri kalan 364 gün ne yapacaz ?

çalışmak, iş yapmak, bir şeylerle uğraşmak insan vücudunu paslanmaya karşı korur.  şuna emin olun günümüzde bir çok hastalığın sebebi hareketsizlikten kaynaklanmaktadır. sürekli yapılan hareketleri “spor yapıyorum” şeklinde algılamak lazım ve her işden bir fayda devşirmek lazım. mesela 3 kat merdiven çıkan bir insan bundan şikayet etmek yerine aslında buna şükretmelidir. çünkü spor salonuna para vermeden gün aşırı bacak kaslarını harika bir yömtemle çalıştırmış oluyor. harika bir yöntem diyorum çünkü merdiven inip çıkmak yüzde yüz doğal bir spordur. 100 kiloluk aletlerin altına girilipde can çıkarcasına yapılan saçma sapan spor değildir yani.

bunca kelamın ardından otomatik cam temizleme robotu yorumlarına geçecek oursak… ben kullanmam ! ama kullanılmasınada karşı çıkmam. sonuçta insan hayatını kolaylaştıran bir alet. ama dedim ya “riskli olan yer” için geçerli bir durum bu. yoksa 2 katlı bir evin camını bu tip bir alet yardımıyla silmek bana saçma geliyor.

işte size merak ettikleriniz hakkında kısa cevaplar:

OTOMATİK CAM SİLME ROBOTU  ÖZELLİKLERİ:

Camın olduğu tüm yüzeylerde yorulmadan otomatik temizleme yapar.
Fayans,mermer,parke yüzeylerde temizleme yapar.
Makine boyutu: 25 × 25 × 8.5 cm
Kutu boyutu: 35*14*27 cm
Net ağırlık: 1.35KG
Pil kapasitesi: 650 mAH Şarj süresi 1 saat
Gürültü seviyesi: yaklaşık 65 db
Emiş gücü: 2500 Pa
Anma gerilimi DC 24 Anma gücü 75 W
Kutu içeriği: Ana ünite * 1, güç adaptörü * 1, uzatma kablosu * 1 Uzaktan kumanda * 1, emniyet halatı * 1, Temizlik pedi * 4, Türkçe kullanım kılavuzu * 1 CAMBOT Robot pencere temizleyici
IOS/Android uygulaması üzerinden APP kontrolü ile Uzaktan kumanda
% Çerçevesiz cam için uygun Yol planlaması.
Fırçasız motor 6 mm’den daha kalın camlar için AI teknolojisi, otomatik kaplama.
Gömülü UPS (kesintiye uğramamış güç sistemi)
Anti-damlama kontrolü
Pencerenin kenarlarını otomatik olarak algılar
Mikro fiber kumaş camın birden fazla yüzeyinde çalışır,
Fayans, pürüzsüz duvarlar ve masalar
Gürültü seviyesi: <60 dB
Güç uzatma kablosu: 5 m
Emniyet halatı uzunluk: 4.0 m

aşağıda otomatik cam temizleme robotu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanız için videolar paylaştım

2 yorum

  1. Benim satın alıpda kulanacağım bir şey değil. Hem pahalı hem de ben kendi camımı kendim temizlerim bu tip ürünlerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bir işe yaradığınıda sanmıyorum.

  2. Benim satın alıpda kulanacağım bir şey değil. Hem pahalı hem de ben kendi camımı kendim temizlerim bu tip ürünlerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bir işe yaradığınıda sanmıyorum.

Yorumlar kapatıldı.