Letgo sapıkları

letgo… malum olduğu üzre ikinci el eşyaların alınıp satıldığı bana göre 5 para etmez bir uygulamadır… 5 para etmez bir uygulama diyorum çünkü letgo’yu başka türlü ifade edebilmem mümkün değil.

formatı, tarzı, kullanımı her şeyiyle çöp !

bir ilan yayınlıyorsun ama letgo’nun formatı öyle cins ki ilanla ilgili olan ya da olmayan tipler laf olsun kabilinden yattığı yerden atlıyor: halen satılık mı, fiyatta pazarlık var mı filan… bu iki cümleyi “yazarak” yollamıyorlar; hazır butonlar var, bastığın anda direk “halen satılık mı, fiyatta pazarlık var mı” gibi soru kalıpları karşıya gidiyor. rahatsız edici ve sinir bozucu…ben letgo kullanmıyorum ama kısa bir dönem kullanmıştım 1 hafta kadar… letgo’da yayınladığım bir ilana bu türden sorular soranlara cevap bile vermeye tenezzül etmiyordum. 5 para etmez saçma sapan bir uygulama, gözünü seveyim sahibinden.com’un.

ya letgo’nun sapıklarına ne demeli ?

kadınlı erkekli sapık yatağı. abaza salakların yuvası haline dönüşmüş bir yer.

kadıncağız kullanmadığı; evinde yer açılsın diye satmaya karar verdiği bir elbisesinin mesela bir tişörtünün resmini çekmiş ve letgo denen uygulamaya koymuş… anında sapık güruh ilana üşüşüyor, ağza alınmayacak sözler… kadıncağız sanki kendini pazarlıyormuş gibi ahlaksızca teklifler, konuşmalar filan.

hayatında bu türden pisliklerle hiç bir şekilde karşı karşı gelmemiş, çoluğu çocuğu olan bir bayan yahut genç bir kız emin olun şurada söylenen mide bulandırıcı sözler neticesinde ciddi travmalar yaşayabilir.

bu şeref ve haysiyet yoksunu tipler eminim normal hayatlarında öyle namuslu ve delikanlı (!) bir profil çiziyorlardır ki, millete namus ve ahlak dersi bile veriyorlardır.

dünyanın başka bir ülkesinde ikinci el eşya alım satımı yapılan bir uygulama sapık ve abaza yuvasına dönüşmüş olsun ?!. milleti canından bezdirdi bu ruh hastası tipler. isterseniz şu linki tıklayın ve olayın vahametini kendiniz görün.

hasta kafa tiplerin cirit attığı bir yer. burada bir bayanın ilan vermesi bana göre sakıncalı.

ya letgo’da kendini pazarlayan fahişelere ne demeli ?

söz konusu uygulamada nasıl erkek sapıklar doluysa aynı şekilde kadın sapıklarda dolu. abuk sabuk resimlerini telefon numaralarıyla süsleyen eskortlar mı ararsınız, para karşılığı saatlik ilişki arayanlar mı ararsınız ne ararsanız var bu iğrenç ortamda.

ben devlet olsam bu rezilliğe izin vermem.  yapacağım iş belli: letgo’yu uyarırım ve sapıklıkların son bulmaması halinde sistemi komple kapatacağımı söylerim.

yaptırım olmadan ceza olmadan işte böyle “sorunlu tiplerin” hayvan özgürlüklerini ön plana çıkarttıkları bir kanalizasyona dönüşür burası.

yaptırım şart, ceza şart, bunun başka yolu yok ! biz burada takılan sapık ruh hastalarından “adam” ya da “insan” olmasını bekleyemeyiz ki böyle bir dertleri de yok zaten.

3 yorum

Yorumlar kapatıldı.