Erkek kemer beden tablosu, ölçü alma

erkek kemer beden tablosu her ürün satan firmanın ortalama olarak uyacağı bir şey olması lazım iken her firmanın kendine has beden kemer ölçü tablosu yer almaktadır.

benim salakça ve saçma bulduğum bu uygulama yüzünden kafalar son derece karışmaktadır. mesela bir mağazaya gidildiğinde 70 kilo 170 boylarında erkeğin kemer ölçüsü “filan” iken başka bir mağazada daha farklı bir tablo ölçüsü ile karşılaşılıyor. şaka gibi bir durum 🙂

aslında dünya genelinde bir standart yakalanması ve nereye gidilirse gidilsin, hangi ülkede yaşanırsa yaşansın erkek kemer beden ölçü tablosunun aynı olması gerekmektedir.

yukarı da kısaca izah edilen sebeplerin neticesinde sizlere standart bir ölçü tablosunu kimse sunamaz ama bunun yerine “fazlaca” tercih edilen bir beden tablosu verilebilir. işte söz konusu tablo ise aşağıda yer almaktadır:

aşağıda yer alan resimde ise erkek pantolon beden ölçü tablosu yer almaktadır. yukarıda izah ettiğimiz gibi dünya genelinde standart bir tablo yer almadığı için sizlere “fazlaca” tercih tablo bilgisini sunduk:

 

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.