Agdaş güvence bedeli ne kadar 2020 ? gaz açım işlemleri

agdaş nedir ? agdaş dediğimiz yer sakarya’da doğalgaz satan firmadır. istanbul’da nasıl igdaş varsa adapazarındada agdaş vardır.

sakarya’da yaşıyorsanız ve doğalgaz kullamak istiyorsanız agdaş firmasıyla işiniz var demektir. firma hızlı ve temiz iş yapıyor. bizzat ben şahidim.

şayet dairenizde daha önce bir gaz kullanılmış yani bir doğalgaz aboneliği varsa problem yok. iş, tereyağından kıl çeker gibi basitçe hallolur ama dairenizde daha önceden hiç bir şekilde gaz yoksa işte o zaman biraz uğraşacaksınız. proje çizdireceksiniz ve bu projeyi onaylatacaksınız vesaire. biz bu yazımızda dairenizde daha önceden bir abonelik olduğunu varsayarak mesele anlatıyoruz…

dairenizde daha önce bir abonelik varsa işlem basit. oturduğunuz yerden gazınızı açtırabilirsiniz.

gaz açtırmak için evvela agdaş resmi web sitesine giriş yapıyorsunuz. sisteme kimlik bilgileriniz ve cep telefon numaranızla üye olduktan sonra yeni bir abonelik talebinde bulunuyorsunuz. bu esnada size lazım olan bina kodu. bina kodu ya da bağlantı numarası yoksa doğalgaz sayacının üzerindeki seri numarası lazım. bu bilgilerden bir tanesini ilgili yere girdiğinizde sistem o binada kaç tane daire varsa hepsini ortaya döküyor ve siz o listenin içinden işlem yapmak istediğiniz dairenin karşısında bulunan butonu tıklayarak işlemlerinize devam ediyorsunuz. son aşamada cep telefonunuza gelen onay şifresini sisteme girdikten sonra abonelik işi bitmiş oluyor.

şimdi sırada güvence bedelini ödemek var.

güvence bedelini ödemek için gene oturduğunuz yerden işinizi hallediyorsunuz. anlaşmalı bankaların (bir çok banka ile anlaşmaları var) fatura ödeme kısmına girerek abone numaranızla (eski abone numarası değişeceğinden ve yeni bir abone numarası oluşacağından bu numarayı çağrı merkezini arayarak öğreniniz) tıpkı fatura öder gibi güvence bedelini ödeyebilirsiniz.

2020 yılında agdaş güvence bedeli :

agdaş güvence bedeli: 593,70 TL

damga vergisi: 5,63 TL

unutmadan; sayacınız varsa yukarıdaki rakamı ödüyorsunuz şayet sayacınız yok ise 80 küsur lira sayaç  bedeli ödemek zorundasınız.

bütün ödemeleri yaptıysanız şimdi sıra randevu alma işinde.

 

bunun için en  güzeli agdaş çağrı merkezi 444 54 99 arayınız ve karşınıza çıkan yetkiliye size randevu oluşturmasını söyleyiniz. hemen yarına bir randevu oluşturuyorlar. randevu oluştuğunda telefonunuza mesaj olarak randevu tarihi ve saat geliyor. dedikleri saatle kimliğinizle birlikte evinizde hazır bulunmalısınız.

1 yorum

  1. Agdaş güvence bedeli ne kadar 2020 ? gaz açım işlemleri
    Sakarya doğalgaz Abonelik ücreti 2020
    Agdaş Abonelik ücreti nereye yatırılır
    Sakarya Doğalgaz abonelik ücreti 2021

Yorumlar kapatıldı.