Spot petek radyatör kombi petekleri (paslanmaz tipi gri petek)

spot petek kombi petekleri
spot petek kombi petekleri

Radyatör ECA 30*180cm PANEL RADYATÖR KALORİFER PETEK. 1.270 TL Spot petek radyatör kombi petekleri Radyatör petek fiyatları pek çok ısıtıcı fiyatlarına En iyi Hangi Petek Isınır? Radyatör çeşitlerinin Estetiği ihmal etmeden tasarlanmış kalorifer petekleri ile Wave birçok tipi yaşam alanlarının ve kalorifer peteği Spot petek spot radyatör kombi petekleri Bu tip kalorifer petekleri içeriğinde farklı sayılarda dilimler barındırır

spot petek
spot petek

Petek seçimi nasıl yapılır?
Genel olarak en pratik şekilde 1 mt boyunda 60 cm yükseklikte 22 tipi panel radyatör 10 m² alan ısıtır. Evinizin odalarını, holü, salonu bu hesaba göre değerlendirebilirsiniz. Çıkan sonuç her ne ise 20’şer cm uzun kalorifer petek boyu hesaplama yaparak daha verimli bir ısınma sağlayabilirsiniz.

spot petek radyatör
spot petek radyatör

Kombi petek alırken nelere dikkat edilmeli?
Radyatör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
* Alınacak olan radyatörün fiyatı uygun olmalıdır.
* Radyatörün ısı yalıtımın iyi olması, yani dışarıya ısıyı iyi vermesi gereklidir.
* Radyatörün garantili olmasına dikkat edilmelidir.
* Radyatör ile ilgili sorun yaşandığında karşınızda muhatap olarak bir servisi olmalıdır.

Kalorifer Peteği Fiyatları
Kalorifer Peteği Fiyatları

Panel radyatör fiyatı ne kadar?

PKKP 600×400 Standart Panel Radyatör 695 TL’ye, %6 indirimle Demirdöküm PKKP 600×1500 Plus Panel Radyatör 2.299 TL’ye, %12 indirimle Demirdöküm PKKP 600×1000 Plus Panel Radyatör 1.399 TL’ye, %15 indirimle Demirdöküm PKKP 600×800 Plus Panel Radyatör 1.249 TL’ye sahip olabilirsiniz.

paslanmaz tipi gri petek
paslanmaz tipi gri petek

Hangi marka petekler iyidir?
Bu radyatörler ısıyı daha verimli bir şekilde iletir. Ancak ekonomik açıdan biraz daha uygun bir şey arıyorsanız Demirdöküm Plus modelinin, 2300kcal/h olanını tavsiye edebiliriz. Bunların yanı sıra Ferroli ve ECA marka radyatör de kullanabilirsiniz.